Fotografování svateb

Blíží se vám termín svatby a vybíráte kvalitního fotografa? Pak se neváhejte obrátit na naše studio. Nabízíme tři druhy balíčků fotografování svateb. Který si vyberete záleží zcela jen na vás a vašich požadavcích.

Zřejmě každá nevěsta a ženich touží zvěčnit den zpečetění jejich lásky na krásných, emoce zachycujících fotografiích. Náš svatební fotograf se o ně postará dokonale! Vždy dorazí na dohodnutý termín s předstihem, aby mohl reagovat včas na případné změny v programu. Následně Vám upravené snímky v nejlepší kvalitě dodá na originálním DVD. Fotografie dle Vašeho výběru Vám poté vytiskneme za zvýhodněnou cenu. A to se přeci vyplatí, ne?


Druhy svatebních fotografických balíčků:


Balíček CLASSIC

> fotografování obřadu, po obřadu, novomanželské a společné fotografie
> CD/DVD (3ks)
> přístup do galerie vašich fotografií na internetu
> cena: 2500,-


Balíček EXCLUSIVE

> fotografování obřadu, po obřadu, novomanželské fotografie, společné fotografie, hostina a novomanželský tanec
> CD/DVD (3ks)
> přístup do galerie vašich fotografií na internetu
> cena: 4000,-


Balíček ALL INCLUSIVE

> příprava nevěsty, ženicha, cesta na obřad, obřad, novomanželské focení, skupinové focení, hostina, zábava
> CD/DVD (3ks)
> přístup do galerie vašich fotografií na internetu
> sleva 10% na vyvolání fotografií v libovolném množství
> cena: od 6000,-


Jak dohodnout termín

Pokud jste se rozhodli využít služeb našeho svatebního fotografa, pak nás můžete kontaktovat třemi způsoby. Prvním je kontaktní formulář na našich webových stránkách, kde kromě Vašich kontaktních údajů vyplníte také datum a místo konání svatby a Vámi vybraný balíček. Druhým způsobem je kontaktování nás přes naše telefonní číslo 775 206 131. Můžete nás však kontaktovat také pomocí naší e-mailové adresy info@future-studio.cz. Náš profesionální svatební fotograf se těší na Vaší svatbu.

Kontaktní formulář

Nejedná se o závaznou objednávku! Na základě Vaší poptávky Vám napíšeme konkretní nabídku podle Vašich požadavků nebo se ZDARMA s Vámi sejdeme.

Již obsazené termíny

> Pro zbytek roku 2015 máme volné termíny