Fotografování maturitních plesů

Náš tým tvoří mladý, dynamický kolektiv skládající se z fotografů a grafiků, kteří se specializují právě na události, jako jsou maturitní plesy či další společenské akce.


Maturitní ples je však pro každého z nás událostí, na kterou rádi vzpomínáme. Náš cíl je, aby se i Váš maturitní ples stal nezapomenutelným. Kvalitní fotografie od nás jsou toho zárukou. Pouze na těch zůstanou Vaše nádherné šaty věčnými a Váš účes bude neustále perfektní.


Proč nás zvolit?

Chceme, abyste měli z fotografií stejnou radost jako my. Ze zkušeností víme, že nejlepší cestou ke kvalitní fotografii je přátelský přístup, na který se z naší strany rozhodně můžete spolehnout. Vysokou kvalitu našich fotek zaručuje fotografování na profesionální fotoaparáty Nikon. Kvalitní fotoaparát však není celý základ úspěchu. Naše hlavní fotografka vystudovala fotografickou školu s mnoha atestacemi, a proto od nás můžete očekávat více, než jen focení od hobby fotografů, jak toho mnohdy bývá zvykem. Chceme Vám dát jen to nejlepší, a právě náš tým je toho příkladem!


Co od nás můžete očekávat?

Příjezd na maturitní ples minimálně 2 hodiny před oficiálním zahájením a od této chvíle zahájení focení plesu až do úderu cca jedné hodiny nebo konce půlnočního překvapení.
Samozřejmostí je následná úprava fotografií a zpracování originálního DVD obalu ZDARMA.
Výsledné fotografie jsou předány v plné kvalitě na DVD. Každý student včetně třídního učitele tak dostane vlastní DVD ZDARMA.
Při objednání fotografování maturitního plesu Vám poskytneme službu mobilního foto koutku na ples v hodnotě ZDARMA.


Kontaktní formulář

Chcete mít na plese i fotokoutek?

Nejedná se o závaznou objednávku! Na základě Vaší poptávky Vám napíšeme konkretní nabídku podle Vašich požadavků nebo se ZDARMA s Vámi sejdeme.