Grafický návrh a tisk dárkových poukazů

Poptávka po nich se citelně zvyšuje zejména v období vánočních svátků. Lze je využít na zboží i služby. Mnoho podnikatelů je proto ve svém portfoliu zahrnuty má, neboť jde o účinný prodejní kanál.

 

Naučte se využívat dárkové poukázky i pro svoje podnikání

Snadno jej můžete využívat i vy a nechat si vyrobit dárkové poukázky přizpůsobené vašemu podnikání. Nejen vlastní tisk, ale také grafický návrh lze svěřit do rukou odborníků. Stačí se obrátit na nás, tým mladých profesionálů, kteří se nebojí dělat svou práci jinak.

 

Zajistíme pro vás kompletní grafické zpracování budoucích dárkových poukazů na základě vámi dodaných podkladů, jimiž mohou být například fotografie, ale také logo společnosti atd. I v tomto případě se totiž jedná o marketingový nástroj, který dokáže posílit vaši firemní identitu v očích zákazníků. Naši grafici po dohodě s vámi vytvoří zakázku individuálně, případně si můžete vybrat z návrhů předem připravených.

 

Jak probíhá výroba poukázek

Samotnou výrobu pak realizujeme na kvalitní papír v tiskárně s vysokým rozlišením. Tak máme zaručenou špičkovou kvalitu výsledného produktu. Mimo to můžeme dárkový poukaz opatřit ochranným prvkem. Tuto službu vám nabízíme navíc zcela zdarma. Stejně tak máte možnost využít zvýhodněnou nabídku nechat si svůj návrh zdarma graficky zpracovat, pokud si současně u nás objednáte i tisk.

 

Zpracování grafického návrhu proběhne během jednoho dne, jsme proto schopni realizovat zakázky již ve velmi krátkém čase. Vaše požadavky nám můžete sdělit elektronickou cestou nebo je prokonzultovat v rámci nezávazné osobní schůzky. Z té si odnesete konkrétní nabídku od nás, nicméně se v této fázi ještě určitě nejedná o objednávku, takže ji využít nemusíte. Naopak naším cílem je, abyste si svou volbu mohli dostatečně a v klidu promyslet a až následně se rozhodovali, zda nabízených služeb skutečně využijete. Naše práce totiž stojí vždy především na spokojenosti klientů.