Fotografování maturitních plesů

Maturitní ples je však pro každého z nás událostí, na kterou rádi vzpomínáme. Náš cíl je, aby se i Váš maturitní ples stal nezapomenutelným. Kvalitní fotografie od nás jsou toho zárukou. Pouze na těch zůstanou Vaše nádherné šaty věčnými a Váš účes bude neustále perfektní. 

 

Proč nás zvolit?

Chceme, abyste měli z fotografií stejnou radost jako my. Ze zkušeností víme, že nejlepší cestou ke kvalitní fotografii je přátelský přístup, na který se z naší strany rozhodně můžete spolehnout. Vysokou kvalitu našich fotek zaručuje fotografování na profesionální fotoaparáty Nikon. Kvalitní fotoaparát však není celý základ úspěchu. Naše hlavní fotografka vystudovala fotografickou školu s mnoha atestacemi, a proto od nás můžete očekávat více, než jen focení od hobby fotografů, jak toho mnohdy bývá zvykem. Chceme Vám dát jen to nejlepší, a právě náš tým je toho příkladem! 

 

Co od nás můžete očekávat?

Příjezd na maturitní ples minimálně 2 hodiny před oficiálním zahájením a od této chvíle zahájení focení plesu až do úderu cca jedné hodiny nebo konce půlnočního překvapení. 
Samozřejmostí je následná úprava fotografií a následné předání fotografií v elektronické podobě pomocí internetového úložiště.. 
Výsledné fotografie jsou předány v plné kvalitě na DVD.
Při objednání fotografování maturitního plesu Vám poskytneme službu mobilního foto koutku na ples v hodnotě ZDARMA.

Cena: 10 000,-